KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Parti teckningar 11898149
*
nr 1189 8149
Parti teckningar
Claes Bäckström, diverse
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 juni 2018
kl 19:02:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 19:15:21
1
150 kr
11/6 13:40:50
2
500 kr
11/6 14:30:55
3
400 kr
11/6 14:30:55
2
450 kr (Budbetjänt)
11/6 14:31:45
3
500 kr
11/6 14:31:45
2
500 kr (Budbetjänt)
11/6 14:32:31
3
1.000 kr
11/6 17:30:01
1
700 kr
11/6 17:30:01
3
800 kr (Budbetjänt)
11/6 18:44:41
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller claes bäckström teckning teckningar vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:20
-
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:36
-
7118 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Kustbild. Signerad...//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:23
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:56
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:24
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:06
*
Parti teckningar
Läs om budbetjänten
nr 1189 8149
Parti teckningar
Claes Bäckström, diverse
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 19:15:21 | 1 | 150 kr |
11/6 13:40:50 | 2 | 500 kr |
11/6 14:30:55 | 3 | 400 kr |
11/6 14:30:55 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
11/6 14:31:45 | 3 | 500 kr |
11/6 14:31:45 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/6 14:32:31 | 3 | 1.000 kr |
11/6 17:30:01 | 1 | 700 kr |
11/6 17:30:01 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
11/6 18:44:41 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller claes bäckström teckning teckningar vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:20 -
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:36 -
7118 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Kustbild. Signerad...//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:23
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:56 -
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:24 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:06